Nėrimo vąšeliai

Nėrimo vąšeliai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

Drops Pro Circus nėrimo vąšeliai - aliumininiai

DROPS Pro Circus aliuminio vąšeliai minkšta spalvota rankenėle ir sidabro spalvos galiuku.Minkšta ir švelni vąšelio rankenėlė idealiai tinka visų tipų nėrėjoms.Vąšelio galiukas patrauklios sidabro spalvos, kuri netrukdys stebėti įvairiom siūlų spalvom neriamų kilpų.Skirtingi vąšelių dydžiai turi ski..

1.80€ Be PVM: 1.80€

KnitPro Steel nėrimo vąšeliai - plieniniai

KnitPro Steel plieniniai vąšeliai - aukso spalvos.Vąšeliai pagaminti iš plieno ir padengti aukso spalva, todėl yra tvirti ir ilgaamžiai.Vąšelio galiukas patrauklios aukso spalvos, kuri netrukdys stebėti įvairiom siūlų spalvom neriamų kilpų.Vąšelio galiukas nepaprastai gerai slysta.Tai vienas iš mėgs..

1.25€ Be PVM: 1.25€

KnitPro Soft Grip nėrimo vąšeliai - plieniniai

KnitPro Steel plieniniai vąšeliai minkšta rankenėle ir aukso spalvos galiuku.Tai naujoviškas KnitPro produktas su ergonomiška rankenėle, kuri teiks tik malonumą ir patogumą neriant. Su tokiu vąšeliu tai galima daryti valandų valandas.Vąšeliai pagaminti iš plieno, todėl yra tvirti ir ilgaamžiai.Minkš..

2.45€ Be PVM: 2.45€

KnitPro Basix nėrimo vąšeliai - mediniai

KnitPro Basix mediniai vąšeliai Pagamintas patyrusių kūrėjų rankomis;Vąšelio galiukas giliai išdrožtas, kad būtų patogu užkabinti siūlą;Šie vąšeliai pagaminti iš natūralios beržo medienos;Lengvas, tvirtas ir patogus vąšelis tinka visų tipų nėrėjoms.Vąšelio paviršius nupoliruotas, todėl patou ne..

2.75€ Be PVM: 2.75€

KnitPro Zing nėrimo vąšeliai - aliumininiai

KnitPro Zing aliuminio vąšeliai Lengvas ir patogus vąšelis tinka visų tipų nėrėjoms.Vąšelio galiukas patrauklios sidabro spalvos, kuri netrukdys stebėti įvairiom siūlų spalvom neriamų kilpų.Kiekvieną vąšelio dydį atitinka tam tikra spalva.Tai daug puikių atsiliepimų sulaukiantis vąšelis.Dydžiai..

2.80€ Be PVM: 2.80€