Virbalai

Virbalai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Prisukamų medinių virbalų rinkinys KnitPro KNIT & PURR Nėra. Teirautis dėl papildymo.

Prisukamų medinių virbalų rinkinys KnitPro KNIT & PURR

KnitPro - suteikite daugiau šilumos mezginiui, megzdami margaisiais Millennium medinukais.Šį rinkinį sudaro 9 poros medinių prisukamų virbalų;Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš juodos ir raudonos laminuotos medienos, kuri specialaus proceso metu rankomis supinama ir taip išgaunamas unikalus v..

96.90€ Be PVM: 96.90€

Prisukamų metalinių virbalų rinkinys KnitPro Zing Melodies of Life Nėra. Teirautis dėl papildymo.

Prisukamų metalinių virbalų rinkinys KnitPro Zing Melodies of Life

KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Puiki dovana patyrusiai mezgėjai: dėžutėje elegantiškai supakuoti 8 dydžių prisukami spalvoti virbalai.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas stor..

69.75€ Be PVM: 69.75€

KnitPro Cubics trumpi virbalai (15 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medien..

8.90€ Be PVM: 8.90€

KnitPro Karbonz trumpi virbalai (15 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - revoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, pa..

9.00€ Be PVM: 9.00€

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja...

7.60€ Be PVM: 7.60€

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonė..

7.35€ Be PVM: 7.35€

KnitPro Zing trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai

KnitPro Zing trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir bl..

6.40€ Be PVM: 6.40€

DROPS Pro Romance trumpi virbalai (20 cm) - mediniai

Drops Romance trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)Jei ieškote aukštos kokybės virbalų už puikią kainą, tai Jūs esate ten, kur reikia!DROPS Pro Romance virbalai pagaminti iš beržo medienos, yra lygūs, lengvi ir už fantastišką kainą...

6.60€ Be PVM: 6.60€

KnitPro Cubics trumpi virbalai (20 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medien..

10.55€ Be PVM: 10.55€

KnitPro Ginger trumpi virbalai (20 cm) - mediniai

KnitPro Ginger trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)Ypatingai patrauklūs šiltos gintaro spalvos virbalai.Nepaprastai tvirti, pagaminti iš klijuoto ir laminuoto beržo - tokio tvirtumo neina išgauti su jokia kita mediena.Lengvi, tvirti ir ilgaamžiai.Galiukai puikiai nugludinti, tad lengvai užkabin..

9.95€ Be PVM: 9.95€

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja...

9.25€ Be PVM: 9.25€

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt.)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonė..

9.40€ Be PVM: 9.40€

KnitPro Symfonie trumpi virbalai (20 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie trumpi virbalai (20 cm, 6 vnt., kojinėms)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Nepaprastai tvirti, pagaminti iš klijuoto ir laminuoto beržo - tokio tvirtumo neina išga..

9.20€ Be PVM: 9.20€

KnitPro Zing trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai

KnitPro Zing trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt.)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir bl..

6.35€ Be PVM: 6.35€

Valų jungčių komplektas

Komplektą sudaro trys jungtys ir raktelis užveržimui...

1.25€ Be PVM: 1.25€

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (25 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (25 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Galai p..

7.35€ Be PVM: 7.35€

Drops Basic ilgi virbalai (35 cm) - mediniai

Drops Basic ilgi virbalai (35 cm)Dėka beržo medienos virbalai yra lengvi ir tvirti.Idealūs mezgimui storais siūlais.Lengvumas užtikrina rankoms komfortą ir malonumą mezgant.Glotnus, poliruotas paviršius užtikrina sklandų ir greitą mezgimą.Tai šilti ir malonūs virbalai...

4.25€ Be PVM: 4.25€

KnitPro Cubics ilgi virbalai (30 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti raud..

10.55€ Be PVM: 10.55€

KnitPro Nova Cubics ilgi virbalai (30 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Unikali virbalų form..

8.00€ Be PVM: 8.00€

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (40 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (40 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Galai p..

7.20€ Be PVM: 7.20€

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (30 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos, klijuoti ir laminuoti - tokio tvirtumo neina i..

9.15€ Be PVM: 9.15€

KnitPro Zing ilgi virbalai (35 cm) - metaliniai

KnitPro Zing ilgi virbalai (35 cm)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir blizgūs - ta..

4.15€ Be PVM: 4.15€

KnitPro Cubics virbalai su valu (40 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics virbalai su valu (40 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti r..

7.60€ Be PVM: 7.60€

KnitPro Karbonz virbalai su valu (40 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz virbalai su valu (40 cm)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - rvoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, padengto n..

10.90€ Be PVM: 10.90€

KnitPro prisukamas valas virbalams - spalvoti

KnitPro prisukamas spalvotas valas virbalams Valas itin elastingas: nesusipainioja ir nesusilanksto mezgant. Prijungiamas prie virbalų prisukant valą. Sujungimai itin lygūs, dėl to mezginys slys sklandžiai ir nesikabins už sujungimo vietų.Sriegis yra itin ilgas, dėl to užtikrinama, kad vir..

2.80€ Be PVM: 2.80€

KnitPro Zing virbalai su valu (40 cm) - metaliniai

KnitPro Zing virbalai su valu (40 cm)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir blizgūs -..

6.35€ Be PVM: 6.35€

KnitPro Cubics virbalai su valu (60 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics virbalai su valu (60 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti r..

7.60€ Be PVM: 7.60€

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (40 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (40 cm)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Unikali virbalų f..

6.00€ Be PVM: 6.00€

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (60 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (60 cm)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Unikali virbalų f..

6.00€ Be PVM: 6.00€

KnitPro Nova Metal virbalai su valu (60 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal virbalai su valu (60 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Gala..

5.25€ Be PVM: 5.25€