Virbalai

Virbalai


Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

KnitPro Cubics trumpi virbalai (15 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medien..

8.75€ Be PVM: 8.75€

KnitPro Karbonz trumpi virbalai (15 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - revoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, pa..

9.00€ Be PVM: 9.00€

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja...

7.20€ Be PVM: 7.20€

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonė..

7.50€ Be PVM: 7.50€

KnitPro Zing trumpi virbalai (15 cm) - metaliniai

KnitPro Zing trumpi virbalai (15 cm, 5 vnt.)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir bl..

6.10€ Be PVM: 6.10€

DROPS Pro Romance trumpi virbalai (20 cm) - mediniai

Drops Romance trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)Jei ieškote aukštos kokybės virbalų už puikią kainą, tai Jūs esate ten, kur reikia!DROPS Pro Romance virbalai pagaminti iš beržo medienos, yra lygūs, lengvi ir už fantastišką kainą...

6.60€ Be PVM: 6.60€

KnitPro Basix Aluminium trumpi virbalai (20 cm) - aliumininiai

KnitPro Basix Aluminium trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Basix Aluminium - klasikiniai, nesenstantys aliumininiai virbalai - ir pradedančiajam, ir patyrusiam mezgėjui.Pagaminti iš aukštesnės klasės aliuminio žaliavos.Elektrolizės būdu aliuminio paviršius padengiamas oksido sluoksniu...

2.60€ Be PVM: 2.60€

KnitPro Cubics trumpi virbalai (20 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medien..

10.55€ Be PVM: 10.55€

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt., kojinėms)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja...

8.75€ Be PVM: 8.75€

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt.)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonė..

9.75€ Be PVM: 9.75€

KnitPro Symfonie trumpi virbalai (20 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie trumpi virbalai (20 cm, 6 vnt., kojinėms)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Nepaprastai tvirti, pagaminti iš klijuoto ir laminuoto beržo - tokio tvirtumo neina išga..

9.20€ Be PVM: 9.20€

KnitPro Zing trumpi virbalai (20 cm) - metaliniai

KnitPro Zing trumpi virbalai (20 cm, 5 vnt.)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir bl..

6.10€ Be PVM: 6.10€

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (25 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (25 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Galai p..

6.25€ Be PVM: 6.25€

Drops Basic ilgi virbalai (35 cm) - mediniai

Drops Basic ilgi virbalai (35 cm)Dėka beržo medienos virbalai yra lengvi ir tvirti.Idealūs mezgimui storais siūlais.Lengvumas užtikrina rankoms komfortą ir malonumą mezgant.Glotnus, poliruotas paviršius užtikrina sklandų ir greitą mezgimą.Tai šilti ir malonūs virbalai...

4.25€ Be PVM: 4.25€

KnitPro Cubics ilgi virbalai (30 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti raud..

10.50€ Be PVM: 10.50€

KnitPro Karbonz ilgi virbalai (35 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz ilgi virbalai (35 cm)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - revoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, padengto nik..

9.00€ Be PVM: 9.00€

KnitPro Nova Cubics ilgi virbalai (30 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Unikali virbalų form..

7.55€ Be PVM: 7.55€

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (40 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal ilgi virbalai (40 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Galai p..

7.20€ Be PVM: 7.20€

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (30 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (30 cm)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos, klijuoti ir laminuoti - tokio tvirtumo neina i..

9.20€ Be PVM: 9.20€

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (35 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie ilgi virbalai (35 cm)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos, klijuoti ir laminuoti - tokio tvirtumo neina i..

10.65€ Be PVM: 10.65€

KnitPro Zing ilgi virbalai (35 cm) - metaliniai

KnitPro Zing ilgi virbalai (35 cm)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir blizgūs - ta..

4.15€ Be PVM: 4.15€

KnitPro Cubics virbalai su valu (40 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics virbalai su valu (40 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti r..

7.60€ Be PVM: 7.60€

KnitPro Karbonz virbalai su valu (40 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz virbalai su valu (40 cm)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - rvoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, padengto n..

10.90€ Be PVM: 10.90€

KnitPro Nova Metal virbalai su valu (40 cm) - metaliniai

KnitPro Nova Metal virbalai su valu (40 cm)KnitPro Nova Metal - prašmatnaus žvilgesio virbalai, skirti mezgėjams, mėgstantiems greitą mezgimą.Tai tuščiaviduriai žalvariniai virbalai, o jų poliruotas paviršius leidžia mėgautis malonumu mezgant.Sudėtyje nėra nikelio - aktualu alergiškiems žmonėms.Gala..

5.25€ Be PVM: 5.25€

KnitPro Symfonie virbalai su valu (40 cm) - mediniai

KnitPro Symfonie virbalai su valu (40 cm)KnitPro Symfonie - amžina klasika - šie dailūs ir spalvoti mediniai virbalai privalomi kiekvienam mezgėjui!Ypatingai patrauklūs spalvų deriniai ir raštai.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos, klijuoti ir laminuoti - tokio tvirtumo nein..

6.60€ Be PVM: 6.60€

KnitPro Zing virbalai su valu (40 cm) - metaliniai

KnitPro Zing virbalai su valu (40 cm)KnitPro Zing - suteikite prieskonių mezgimui su spalvotaisiais virbalais.Tai patys žaviausi virbalai, pagaminti iš aukščiausios klasės lengvojo metalo.Platus spektras ryškių spalvų (kiekvienas storis yra atitinkamos spalvos).Galai puikiai nusmailinti ir blizgūs -..

6.35€ Be PVM: 6.35€

KnitPro Basix Aluminium virbalai su valu (60 cm) - aliumininiai

KnitPro Basix Aluminium virbalai su valu (60 cm)KnitPro Basix Aluminium - klasikiniai, nesenstantys aliumininiai virbalai - ir pradedančiajam, ir patyrusiam mezgėjui.Pagaminti iš aukštesnės klasės aliuminio žaliavos.Elektrolizės būdu aliuminio paviršius padengiamas oksido sluoksniu. Šis sluoksnis su..

3.05€ Be PVM: 3.05€

KnitPro Cubics virbalai su valu (60 cm) - mediniai, kvadratiniai

KnitPro Cubics virbalai su valu (60 cm)KnitPro Cubics - itin vertinami mediniai, kubo struktūros virbalai - ilgam mezgimui be nuovargio!Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - mediniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Virbalai pagaminti iš tvirtos ir lengvos beržo medienos ir laminuoti r..

7.60€ Be PVM: 7.60€

KnitPro Karbonz virbalai su valu (60 cm) - anglies pluošto

KnitPro Karbonz virbalai su valu (60 cm)KnitPro Karbonz - tai elegancijos simbolis, geriausias stilingų mezgėjų pasirinkimasKnitPro Karbonz - rvoliucija virbalų rinkoje! Virbalai pagaminti iš anglies pluošto, pasitelkiant aukščiausias technologijas. Virbalų galiukai pagaminti iš žalvario, padengto n..

10.90€ Be PVM: 10.90€

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (60 cm) - metaliniai, kvadratiniai

KnitPro Nova Cubics virbalai su valu (60 cm)KnitPro Nova Cubics - ergonomiški kubo struktūros žalvariniai virbalai - pagrindiniai mezgėjo įrankiai, jei patinka greitas ir ilgas mezgimas.Ypatingos formos - kvadratinio skerspjūvio - žalvariniai virbalai galuose suapvalėja ir smailėja.Unikali virbalų f..

6.00€ Be PVM: 6.00€