Apie mus

Malonu, jog apsilankėte www.saulessiulas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Susipažinkime.

Esu Erika. Be galo mėgstu megzti ir tai darau kiekvieną laisvą akimirką. Šis hobis mane lydi nuo penkerių metų, kai vieną dieną močiutė išmokė pirmųjų akių išmezgimo, o aš nekantraudama laukiau ryto, kad galėčiau iš močiutės siūlų likučių sumegzti ripsu kažką panašaus į šaliką. Su laiku šį hobį keitė kiti ir jis pasibeldė vėl į mano duris besilaukiant pirmagimės. 

Turiu tris vaikučius, kurių įkvėpta pasidaviau širdies balsui ir nusprendžiau atsisakyti karjeros banke ir plėtoti savo mezgimo veiklą. Taip 2016 m. lapkritį atsirado el. parduotuvė www.saulessiulas.lt. O 2017 m. rugpjūtį duris atvėrė mezgimo studija-siūlų parduotuvė Saulės siūlas.

Mano tikslas – mezgimu suvienyti skirtingų specialybių ar požiūrių žmones, skatinti mezgimą kaip puikų atsipalaidavimo ir nusiraminimo būdą, o jei iš šios “meditacijos” atsiranda mezginys sau ar artimajam, tai dvigubai smagiau.

Kviečiu pasižvalgyti ir išsirinkti širdžiai ir akims mielus siūlus ir kitus priedus, kurių reikia Jūsų rankoms, kad gimtų puikus kūrinys. O aš džiaugsiuosi, galėdama prie to prisidėti.

Malonaus pirkimo.

Nuoširdžiai Jūsų,
Erika
www.saulessiulas.lt