Pristatymas

El. parduotuvė SAULĖS SIŪLAS karantino metu savo veiklos nestabdo ir užsakymus priima 24/7. Mes nuolat stebime kintančią situaciją šalyje ir vadovaujamės pateiktomis rekomendacijomis. Klientams siūlome sekti ir siuntų pristatymo tarnybų rekomendacijas.
Karantino metu atliktus užsakymus pristatysime per 1-5 darbo dienas visoje Lietuvoje. 

Gavę užsakymą ir apmokėjimą už siūlus, užsakymą išsiunčiame per 1-2 darbo dienas.Jei užsakomi siūlai iš tų, kurių nėra e-parduotuvėje, pristatymas užtrunka 1-4 savaites. El. parduotuvėje skelbiamas preliminarus pristatymo terminas. Apie užsakymo eigą nuolat informuojama. 
Prekės užsakytos savaitgalį ar švenčių dienomis, išsiunčiamos sekančią darbo dieną.

Išsirinkę prekes, galėsite pasirinkti siuntimo būdą:

VILNIUJE

        Karantino metu prekių atsiėmimas studijoje negalimas. Galime pasiūlyti kurjerių Ziticity pristatymą Vilniuje tą pačią dieną ar net tą pačią valandą. Kaina priklauso nuo atstumo ir svyruoja nuo 4.50 iki 8.00€. Jei domina 6is pristatymo būdas, prieš teikiant užsakymą prašome susisiekti tel. 8 619 21243 (Rūta) arba 8 681 54349 (Erika).

 • Prekių atsiėmimas parduotuvėje Algirdo g. 75 (2 aukšte), Vilniuje, I-V 8-17 val. – nemokamai  (iškilus klausimams skambinti tel. nr. 8 619 21243)

LIETUVOS PAŠTAS

 • Prekių pristatymas į artimiausią Lietuvos pašto skyrių (1-4 darbo dienos) – tik 1.70€.

PAŠTOMATAI

 • Prekių pristatymas į pasirinktą/artimiausią OMNIVA paštomatą (1-5 darbo dienos) – kaina 2.00€

  Drastiškai padidėjus siuntų skaičiui, kai kurie OMNIVA paštomatai yra pilnai užimti. Dėl šios priežasties kitos dienos pristatymas tampa labai sudėtingas – numatytas galimas siuntų vėlavimas iki 5 darbo dienų. Siuntos, kurios netelpa į pilnai užimtus paštomatus, bus automatiškai nukreipiamos į artimiausią laisvą OMNIVA paštomatą be išankstinio perspėjimo.

  Svarbu – Jūsų užsakymas siuntų savitarnos teminale saugomas 7 dienas. Jeigu per 7 dienas siuntinio nepasiimsite, jis bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į Omniva terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.
 • Prekių pristatymas į pasirinktą/artimiausią LP EXPRESS paštomatą (1-5 darbo dienos) – kaina nuo 2.00€.

  Svarbu – Jūsų užsakymas siuntų savitarnos terminale saugomas 3 dienas. Po 3 dienų Jūsų užsakymas bus grąžintas siuntėjui. Pakartotinai užsakymą galėsime Jums pristatyti nurodytu adresu ar į LP Express pašto terminalą tik po papildomo pristatymo išlaidų apmokėjimo.

KURJERIS

 • Pristatymas per kurjerį (1-3 darbo dienos) – kaina nuo 3.50€.

  Per kurjerį siuntas pristatysime tiesiai į namus ar darbą!
  SVARBU! Siekiant riboti kontaktą tarp kurjerio ir siuntos gavėjo, siuntos bus pristatomos iki nurodyto adreso durų ir gavėjui perduodamos lauke.

Į UŽSIENĮ

Preliminarūs siuntimo terminai

Šiaurės Amerika: 5-10 d.d.

Europa: 2-10 d.d.

Australija, Naujoji Zelandija: 5-10 d.d.

Azija: 5-15 d.d.

Pietų Amerika: 5-15 d.d.

Afrika, Vidurinieji Rytai: 5-15 d.d.