Apie mus

Malonu, jog apsilankėte www.saulessiulas.lt elektroninėje parduotuvėje.

Susipažinkime. :)


Esu Erika. Be galo mėgstu megzti ir tai darau kiekvieną laisvą akimirką. Šis hobis mane lydi nuo penkerių metų, kai vieną dieną močiutė išmokė pirmųjų akių išmezgimo, o aš nekantraudama laukiau ryto, kad galėčiau iš močiutės siūlų likučių sumegzti ripsu kažką panašaus į šaliką. :) Su laiku šį hobį keitė kiti ir jis pasibeldė vėl į mano duris besilaukiant pirmagimės. 


Šiuo metu turiu jau du vaikučius, kurių įkvėpta pasidaviau širdies balsui ir nusprendžiau plėtoti savo mezgimo veiklą. Taip 2016 m. lapkritį atsirado el. parduotuvė www.saulessiulas.lt. O 2017 m. rugpjūtį duris atvėrė mezgimo studija-siūlų parduotuvė Saulės siūlas, esanti Smolensko g. 6-421, Vilniuje.


Mano tikslas - mezgimu suvienyti skirtingų specialybių ar požiūriu žmones, skatinti mezgimą kaip puikų atsipalaidavimo ir nusiraminim būdą, o jei iš šios "meditacijos" atsiranda mezginys sau ar artimajam, tai dvigubai smagiau.


Kviečiu pasižvalgyti ir išsirinkti širdžiai ir akims mielus siūlus ir kitus priedus, kurių reikia Jūsų rankoms, kad gimtų puikus kūrinys. O aš džiaugsiuosi, galėdama prie to prisidėti.

Malonaus pirkimo.


Nuoširdžiai Jūsų,

Erika

www.saulessiulas.ltMB Virbalas ir siūlas

Įmonės kodas 304570673

Adresas korespondencijai: Mindaugo g. 23-34, 03214 Vilnius

Parduotuvės adresas: Smolensko g. 6-421, 03201 Vilnius

tel. 8 619 21243

el. paštas: info@saulessiulas.lt